ضوابط و شرایط صدور مجوز واگذاری انبار عمومی

ضوابط  و شرایط صدور مجوز واگذاری انبار : از این پس طبق بخشنامه شماره ۹۸/۷۸۱۷۸۴ ارسال درخواست متقاضیان انبارداری عمومی در خارج از محوطه های گمرکی به منزله احراز و تایید شرایط ضوابط و شاخص های مربوطه بوده و مسئولیت آن بر عهده بالاترین مقام گمرکات اجرایی خواهد بود.

متن مصوبه شماره ۹۸/۷۸۱۷۸۴

سازمان : گمرک
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
شماره : ۹۸/۷۸۱۷۸۴

رونق تولید
بخشنامه گمرکات اجرایی

با سلام
به پیوست « ضوابط ، شاخص ها و شرایط احراز صدور مجوز واگذاری انبار تحت عنوان انبار عمومی خارج از محوطه گمرکی » مصوب کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی ارسال می گردد.

مقتضی است از تاریخ بخشنامه ، درخواست شرکتهای متقاضی انجام فعالیت مزبور توسط گمرک اجرایی مربوطه ، با ضوابط و شاخص های پیوست تطبیق و در صورت احراز کامل شرایط یاد شده نسبت به ارسال تقاضای آنها به انضمام کلیه مستندات از جمله اساسنامه ، درج آگهی در روزنامه رسمی ، گواهی ثبت شرکتها ، میزان سرمایه شرکت ، سوابق فعالیت مرتبط قبلی به همراه گواهی حسن انجام کار جهت بررسی و طرح موضوع در کمیته ساختار و فناوریهای مدیریتی اقدام نمایند.

بدیهی است از این پس ارسال درخواست متقاضیان انبارداری عمومی در خارج از محوطه های گمرکی به منزله احراز و تایید شرایط ضوابط و شاخص های مربوطه بوده و مسئولیت آن بر عهده بالاترین مقام گمرکات اجرایی خواهد بود.

احمد ذاکری
معاون توسعه و مدیریت منابع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *