راهنمای کاربری ثبت فرمول ساخت محصولات تولیدی فروردین ۹۹

راهنمای کاربری ثبت فرمول ساخت محصولات تولیدی : راه‌اندازی سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص / اعمال سیستمی فرآیند استرداد و ثبت کیل مصرف

یکی از مهم ترین خدماتی که سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص به تجار ارائه می دهد، جلوگیری از قاچاق بی مورد کالا ی خارج شده از گمرک و سهولت حمل کالا در کشور می باشد. به بیانی دیگر با استفاده از این سامانه امکان پاسخگویی به استعلام مراجع قضایی در لحظه جابجایی کالا و یا محل های نگهداری کالا تجاری به صورت برخط فراهم می گردد.

بدین منظور می بایست کلیه مکان های نگهداری کالا های تجاری در سامانه مذکور ثبت نام کنند تا امکان ثبت مقصد در پته الکترونیک در لحظه خروج کالا از گمرک و همچنین صدور پته خروجی در هنگام خارج شدن حامل از انبارهای محل نگهداری کالا ( انبارهای غیر گمرکی ) جهت پاسخگویی به استعلام مراجع قضایی فراهم گردد.

سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص راه‌اندازی شده که بر این اساس، قرار است در آینده‌ای نزدیک ثبت کیل مصرف و اعمال سیستمی فرآیند استرداد در آن عملیاتی گردد.

با توجه به نزدیک شدن به زمان راه اندازی سامانه تولیدی به منظور ثبت کیل _ مصرف و اعمال سیستمی فرایند استرداد در آینده ای نزدیک از واحد های تولیدی تقاضا می گردد در فاز اول راه اندازی، نسبت به ثبت فرمول ساخت محصولات تولیدی واحد خود از طریق یوزر مسئول تولیدی که متعلق به مدیرعامل می باشد اقدام نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *