جزئیات جدید از تحت کلید شدن محموله‌های وارداتی نهاده‌های دامی

جزئیات جدید از تحت کلید شدن محموله‌های وارداتی نهاده‌های دامی : سرپرست وزارت جهاد کشاورزی طی نامه ای موارد ابلاغی توسط وزارت صمت به گمرک در‌خصوص واردات جو، ذرت و کنجاله سویا را اصلاح کرد.

قائم مقام وزیر صمت در مکاتبه ای با رئیس کل گمرک با اشاره به رصد و پالایش کالاهای اساسی ، خواستار تحت کلید شدن محموله ‌های وارداتی نهاده های دامی از تاریخ ۲۰ اسفند ماه شد.

در این نامه با اشاره به مصوبه هیئت دولت در خصوص وظایف وزارت صمت در خصوص تنظیم بازار کالاهای اساسی و لزوم نظارت و پایش مستقیم بازار به ویژه کالاهای اساسی که باز ارز دولتی تامین و وارد کشور می شود،‌ تاکید شده است ، از تاریخ ۲۰ اسفند ماه تا اطلاع ثانوی کلیه واردات نهاد های دامی به خصوص ذرت و جو که توسط بخش خصوصی وارد شده است تحت کلید دولت قرار خواهد گرفت.

این درحالی است که سرپرست وزارت جهاد کشاورزی طی نامه ای موارد ابلاغی توسط وزارت صمت به گمرک در‌خصوص واردات جو، ذرت و کنجاله سویا را اصلاح کرد.

در این نامه آمده است، بر اساس قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای  نظارت بر توزیع نهاده ها با ایجاد سامانه بازارگاه نهاد های کشاورزی این وزارت خانه اقدام به طراحی پیاده سازی و اجرایی نمودن سامانه فوق الذکر کرده است.

همچنین در ادامه آمده است، درخواست تحت کلید شدن محموله های نهاده های دامی  از گمرک باعث ایجاد مشکلاتی شده است.

نامه شماره ۰۲۰/۳۸۲۷۹

سازمان : وزارت جهاد کشاورزی
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
شماره : ۰۲۰/۳۸۲۷۹
جزئیات جدید از تحت کلید شدن محموله‌های وارداتی نهاده‌های دامی

جزئیات جدید از تحت کلید شدن محموله‌های وارداتی نهاده‌های دامی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *