تعهدنامه مخصوص متقاضیان ثبت سفارش لاستیک با ارز رسمی

تعهدنامه مخصوص متقاضیان ثبت سفارش لاستیک با ارز رسمی :

اینجانب ……………………………. با کُد ملی …………………………… شماره شناسنامه………………….. صادره از ………………. مدیرعامل/رئیس هیئت مدیره / واحد تولیدی/ بازرگانی شرکت. ………………………. دارای شناسنامه ملی ……………………….. و کارت بازرگانی شماره …………………………..به نشانی……………………………………………………………………………..و شماره تلفن ………………………….. و کد پستی…………………………. بابت دریافت ارز رسمی از دولت برای کلیه ثبت سفارش های واردات تایر تیوپ و فلپ در طول سال ۹۷ (و تا زمانیکه ارز دولتی اختصاص می یابد) نسبت به موارد زیل که از سوی دستگاها و وزارتخانه های مسئول تعیین گردیده متعهد بوده و در صورت عدم رعایت تعهدات و اثبات موارد مغایر از سوی ارکان مختلف دولت و سایر دستگاها و مقامات قضایی ، مسئولیت عواقب آن متوجه اینجانب ، شرکت و اعضائ هیئت مدیره خواهد بود و در صورت هر گونه عدم رعایت مکلف به پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز تامین شده و نرخ ارز بازار و پذیرش سایر اقدامات قانونی و جرائم مربوطه خواهد بود .

  1. رعایت ضوابط و قوانین مقررات واردات .
  2. رعایت ضوابط و عرضه کالا در شبکه های توزیع رسمی تحت نظارت دولت .
  3. رعایت ضوابط توزیع و عرضه کالای وارداتی مصوب هیئت تعیین و تثبیت قیمت های سازمان حمایت مصرف گنندگان و تولید کنندگان و شیوه های قیمت گذاری مصوب دولت .
  4. انجام واردات در زمان مجاز ثبت سفارش و مطابق مقادیر ارز دریافتی و سایز های تایید شده در ثبت سفارش ، عدم بیش اظهاری و یا کم اظهاری ، عدم over price .
  5. قبل از ترخیص کالا نسبت به اخذ فهرست تقسیم سهمیه از دفتر برنامه ریزی تامین ، توزیع و تنظیم بازار اقدام و مطابق آن نسبت به  ارسال کالا به شبکه تحت نظارت مجاز اقدام خواهم نمود .
  6. تعهدات لازم را از شبکه توزیع خرده فروشی و عمده فروشی ، برای رعایت ضوابط توزیع از جمله عدم فروش کالا بدون حواله سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان  و رعایت قیمت مصوب فروش مصرف کننده اخذ و فهرست فروش کالا به مصرف کننده نهایی را در پایان هر ماه از شبکه توزیع استانی با ذکر جزئیات حواله که به تایید سازمان صمت استان رسیده اخذ و ارائه خواهد نمود .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *